Author: m***a
Date:
Review: Very nice 👍😍I recommend it Qualité de la Lace: good True to length: 🥰🥰 Comfortable to wear: yes Hair Softness: yes Value for money: yes
顏色: S99JC
Price: HK$2,007.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99JC |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Body Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 215 g |
| 頭圍 | 54.15 cm |
| 長度 | 55.88 cm |
| SKU | sb2302080001980977 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2375719 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: Very nice 👍😍I recommend it Qualité de la Lace: good True to length: 🥰🥰 Comfortable to wear: yes Hair Softness: yes Value for money: yes
顏色: S99JC
Author: c***e
Date:
Review: Value for money: amazing for the price Hair Softness: 10/10 non tangled
顏色: S99JC
Author: a***5
Date:
Review: Hair Softness: nnnnm Comfortable to wear: Nnnmmmmmmmmmmmmmmmm
顏色: S99JC
Author: n***4
Date:
Review: It’s nice
顏色: S99JC
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.